225/40R14 82V PROXES TR1

TOYO
-10%

225/40R14 82V PROXES TR1

225/40R14 82V PROXES TR1

7,128.00 ден

На лагер

7,128.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022468 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES TR1

Тежински индекс

82

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: