225/45R16 93H S953 XL

OUTLET 2019
TOYO

225/45R16 93H S953 XL

225/45R16 93H S953 XL

8,380.00 ден

На лагер

8,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020797-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S953

Тежински индекс

93

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: