225/60R16 98W EcoContact 6

CONTINENTAL

225/60R16 98W EcoContact 6

225/60R16 98W EcoContact 6

14,020.00 ден

На лагер

14,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022738 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

98

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: