225/65R17 102T CRC LX

MICHELIN
-10%

225/65R17 102T CRC LX

225/65R17 102T CRC LX

11,422.00 ден

На лагер

11,422.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004342 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Cross

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: