235/60R16 100T LATITUDE ALPIN

MICHELIN
-10%

235/60R16 100T LATITUDE ALPIN

235/60R16 100T LATITUDE ALPIN

11,043.00 ден

На лагер

11,043.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA002414 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: