235/65R18 110H WinterContactTS870P XL FR

CONTINENTAL

235/65R18 110H WinterContactTS870P XL FR

235/65R18 110H WinterContactTS870P XL FR

14,840.00 ден

На лагер

14,840.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502603 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

RR

C

Профил

65

WR

B

Дијаметар

R18

Noise

71B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS870P XL FR

Тежински индекс

110

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: