245/60R18 105H ROAD 701 RI

RIKEN

245/60R18 105H ROAD 701 RI

245/60R18 105H ROAD 701 RI

7,800.00 ден

На лагер

7,800.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021637 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

105

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: