245/70R16 107T TS850P SUV

CONTINENTAL

245/70R16 107T TS850P SUV

245/70R16 107T TS850P SUV

11,550.00 ден

На лагер

11,550.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010370 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: