255/30R20 92W S954 XL

TOYO

255/30R20 92W S954 XL

255/30R20 92W S954 XL

17,660.00 ден

На лагер

17,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502196 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

30

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

92

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: