255/35R20 97Y PILOT SPORT 5 XL TL

MICHELIN

255/35R20 97Y PILOT SPORT 5 XL TL

255/35R20 97Y PILOT SPORT 5 XL TL

15,530.00 ден

Out of stock

15,530.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501737 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: