255/40R17 98V S954 XL

TOYO
-10%

255/40R17 98V S954 XL

255/40R17 98V S954 XL

9,432.00 ден

На лагер

9,432.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020802 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: