255/45R18 103Y N’blue 4Season 2 XL

NEXEN

255/45R18 103Y N’blue 4Season 2 XL

255/45R18 103Y N’blue 4Season 2 XL

10,350.00 ден

На лагер

10,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503751 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season 2

Тежински индекс

103

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: