255/55R20 110Y PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN
-10%

255/55R20 110Y PILOT SPORT 4 SUV XL

255/55R20 110Y PILOT SPORT 4 SUV XL

19,422.00 ден

На лагер

19,422.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019629 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: