255/65R17 110S Roadian HTXRH5

NEXEN

255/65R17 110S Roadian HTXRH5

255/65R17 110S Roadian HTXRH5

7,210.00 ден

На лагер

7,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503735 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

NEXEN

Шара

Roadian HTXRH5

Тежински индекс

110

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: