255/70R15 108T RXQUEST H/T02

OUTLET 2019
ROADX
-20%

255/70R15 108T RXQUEST H/T02

255/70R15 108T RXQUEST H/T02

4,016.00 ден

На лагер

4,016.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019162-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

255

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest H/T02

Тежински индекс

108

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: