265/40R21 105Y PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL
-10%

265/40R21 105Y PremiumContact 6 XL FR

265/40R21 105Y PremiumContact 6 XL FR

19,071.00 ден

На лагер

19,071.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015052 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: