265/45R20 108Y PILOT SPORT 4 SUV

MICHELIN
-10%

265/45R20 108Y PILOT SPORT 4 SUV

265/45R20 108Y PILOT SPORT 4 SUV

20,853.00 ден

На лагер

20,853.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020424 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: