265/50R20 111V PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN

265/50R20 111V PILOT ALPIN 5 SUV XL

265/50R20 111V PILOT ALPIN 5 SUV XL

25,020.00 ден

На лагер

25,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020731 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: