275/40R19 105Y PILOT SPORT 4 GOE XL

MICHELIN
-10%

275/40R19 105Y PILOT SPORT 4 GOE XL

275/40R19 105Y PILOT SPORT 4 GOE XL

18,414.00 ден

На лагер

18,414.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022498 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: