275/40R21 107Y PILOT SPORT 4 SUV XL

MICHELIN

275/40R21 107Y PILOT SPORT 4 SUV XL

275/40R21 107Y PILOT SPORT 4 SUV XL

22,750.00 ден

На лагер

22,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019357 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: