275/45R18 103W CSC 5 MO

CONTINENTAL
-10%

275/45R18 103W CSC 5 MO

275/45R18 103W CSC 5 MO

15,786.00 ден

На лагер

15,786.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009980 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

103

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: