275/50R21 113V TS860 S XL FR

CONTINENTAL
-10%

275/50R21 113V TS860 S XL FR

275/50R21 113V TS860 S XL FR

22,167.00 ден

На лагер

22,167.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502535 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

50

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: