275/50R21 113Y PremiumContact 6 MO XL FR

CONTINENTAL
-10%

275/50R21 113Y PremiumContact 6 MO XL FR

275/50R21 113Y PremiumContact 6 MO XL FR

22,518.00 ден

На лагер

22,518.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501203 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

50

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

113

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: