275/55R20 117V GRAB UHP XL FR

OUTLET 2017
GENERAL TIRE
-50%

275/55R20 117V GRAB UHP XL FR

275/55R20 117V GRAB UHP XL FR

8,135.00 ден

На лагер

8,135.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014635-17 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber UHP

Тежински индекс

117

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: