275/60R18 117T GREEN-Max GRIP SUV

LING LONG

275/60R18 117T GREEN-Max GRIP SUV

275/60R18 117T GREEN-Max GRIP SUV

7,160.00 ден

На лагер

7,160.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504970 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max GRIP

Тежински индекс

117

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: