285/40R21 109Y PremiumContact 7 XL FR

CONTINENTAL
-10%

285/40R21 109Y PremiumContact 7 XL FR

285/40R21 109Y PremiumContact 7 XL FR

20,583.00 ден

На лагер

20,583.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504344 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

109

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: