295/35R20 105Y PILOT SPORT 4S NA0 XL

MICHELIN
-10%

295/35R20 105Y PILOT SPORT 4S NA0 XL

295/35R20 105Y PILOT SPORT 4S NA0 XL

27,441.00 ден

На лагер

27,441.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503888 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 S

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: