295/35R21 107Y SportContact 7 MO1 XL

CONTINENTAL
-10%

295/35R21 107Y SportContact 7 MO1 XL

295/35R21 107Y SportContact 7 MO1 XL

15,867.00 ден

Out of stock

15,867.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504288 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 7

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: