295/35R23 108W TS860 S XL FR

CONTINENTAL
-10%

295/35R23 108W TS860 S XL FR

295/35R23 108W TS860 S XL FR

25,443.00 ден

На лагер

25,443.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503250 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R23

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

108

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: