315/30R21 105Y P-ZERO NA1 XL

PIRELLI
-10%

315/30R21 105Y P-ZERO NA1 XL

315/30R21 105Y P-ZERO NA1 XL

30,465.00 ден

На лагер

30,465.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501295 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

30

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-ZERO NA1

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: