315/45R21 116V WinterContact TS860 S FR

CONTINENTAL
-10%

315/45R21 116V WinterContact TS860 S FR

315/45R21 116V WinterContact TS860 S FR

23,094.00 ден

На лагер

23,094.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502536 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

116

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: