315/45R21 116Y PremiumContact 6 MO FR

CONTINENTAL
-10%

315/45R21 116Y PremiumContact 6 MO FR

315/45R21 116Y PremiumContact 6 MO FR

22,401.00 ден

На лагер

22,401.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501209 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

315

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

116

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: