325/35ZR20 108Y SportContact 6 FR

CONTINENTAL

325/35ZR20 108Y SportContact 6 FR

325/35ZR20 108Y SportContact 6 FR

24,420.00 ден

На лагер

24,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501571 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

325

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

SportContact 6

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: