33×12.50R15 108P Open Country MT

TOYO
-15%

33×12.50R15 108P Open Country MT

33×12.50R15 108P Open Country MT

10,718.00 ден

На лагер

10,718.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020771 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

33

Профил

12.5

Дијаметар

R15

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

108

Брзински индекс

P

Додадовте производ во Вашата кошничка: