LT245/75R16 120P Open Country M/T

TOYO
-10%

LT245/75R16 120P Open Country M/T

LT245/75R16 120P Open Country M/T

10,899.00 ден

На лагер

10,899.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020174 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

245

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

120

Брзински индекс

P

Додадовте производ во Вашата кошничка: