LT265/75R16 119P Open Country M/T

TOYO
-15%

LT265/75R16 119P Open Country M/T

LT265/75R16 119P Open Country M/T

9,996.00 ден

На лагер

9,996.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020775 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

265

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

119

Брзински индекс

P

Додадовте производ во Вашата кошничка: