LT285/75R16 116P Open Country MT

TOYO

LT285/75R16 116P Open Country MT

LT285/75R16 116P Open Country MT

14,390.00 ден

На лагер

14,390.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020773 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY MT

Тежински индекс

116

Брзински индекс

P

Додадовте производ во Вашата кошничка: