LT305/70R16 118/115Q CROSSWIND M/T

LING LONG

LT305/70R16 118/115Q CROSSWIND M/T

LT305/70R16 118/115Q CROSSWIND M/T

10,170.00 ден

На лагер

10,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505496 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

305

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

LING LONG

Шара

CROSSWIND

Тежински индекс

118/115

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: