155/65R14 75T WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN

155/65R14 75T WINGUARD SNOW G 3 WH21

155/65R14 75T WINGUARD SNOW G 3 WH21

3,320.00 ден

На лагер

3,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502160 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WG SNOW G 3 WH21

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: