155/70R13 75T MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR

155/70R13 75T MP62 ALL WEATHER EVO

155/70R13 75T MP62 ALL WEATHER EVO

2,790.00 ден

На лагер

2,790.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500345 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: