155/70R13 75T POLARIS 5

BARUM
-10%

155/70R13 75T POLARIS 5

155/70R13 75T POLARIS 5

2,691.00 ден

На лагер

2,691.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502259 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

155

Профил

70

Дијаметар

R13

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

75

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: