165/65R15 81T WINTER TA

OUTLET 2019
TAURUS
-50%

165/65R15 81T WINTER TA

165/65R15 81T WINTER TA

1,820.00 ден

На лагер

1,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016239-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: