165/70R14 81T MP47 Hectorra 3

MATADOR
-10%

165/70R14 81T MP47 Hectorra 3

165/70R14 81T MP47 Hectorra 3

3,006.00 ден

На лагер

3,006.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500351 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: