165/70R14 81T MP93 Nordicca

MATADOR

165/70R14 81T MP93 Nordicca

165/70R14 81T MP93 Nordicca

3,140.00 ден

На лагер

3,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502576 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: