175/55R15 77T CEC 3

CONTINENTAL

175/55R15 77T CEC 3

175/55R15 77T CEC 3

6,980.00 ден

На лагер

6,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006937 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiEcoContact 3

Тежински индекс

77

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: