175/55R15 77T N’blue HD Plus

NEXEN

175/55R15 77T N’blue HD Plus

175/55R15 77T N’blue HD Plus

3,910.00 ден

Out of stock

3,910.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500582 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Додадовте производ во Вашата кошничка: