175/60 R15 85H XL TL CROSSCLIMATE+ MI

MICHELIN
-10%

175/60 R15 85H XL TL CROSSCLIMATE+ MI

175/60 R15 85H XL TL CROSSCLIMATE+ MI

8,361.00 ден

На лагер

8,361.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501978 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

85

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: