175/65R14C 90/88R WINTER 201 LT TA

TAURUS
-10%

175/65R14C 90/88R WINTER 201 LT TA

175/65R14C 90/88R WINTER 201 LT TA

3,591.00 ден

Out of stock

3,591.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015412 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter LT 201

Тежински индекс

90/88

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: