175/65R14 82T WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN

175/65R14 82T WINGUARD SNOW G 3 WH21

175/65R14 82T WINGUARD SNOW G 3 WH21

3,320.00 ден

На лагер

3,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502159 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WG SNOW G3 WH21

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: