175/65R14 82T ALPIN A4

MICHELIN
-10%

175/65R14 82T ALPIN A4

175/65R14 82T ALPIN A4

4,509.00 ден

На лагер

4,509.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004579 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

175

Профил

65

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin A4

Тежински индекс

82

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: